








































Llikuvaus So Sienna
Mukava hotelli, jonka sijaintipaikka on Hammersmith. Hotelli koostuu yhteensä 24 majoitustilasta. Tämä majoituspaikka remontoitiin täysin vuonna 2008. Lisäksi majoituspaikka tarjoaa Wi-Fi-yhteyden. Vieraat otetaan vastaan aulan vastaanotossa, joka on auki 24 h vuorokaudessa. Ei vauvasänkyä saatavilla tässä hotellissa. Lemmikit eivät ole sallittuja tässä majoituksessa. Joistain palveluista saatetaan periä lisämaksu.
Key points
- •Internet-yhteys
- •Wi-Fi
Maksutavat:







Hotellin sijainnin kuvaus So Sienna
- • Kerrosten lukumäärä (sivurakennus): 3
- • Rakennusvuosi: 2007
- • Kunnostettu viimeksi: 2008
- • Kerrosten lukumäärä (päärakennus): 3
- • Huoneiden kokonaismäärä: 24
- • Studiot: 10
- • Huoneistot: 14
Hotellityyppi
- • hotelli
Huoneen mukavuudet (standard-huone)
- • DVD-soitin
- • Herätyspalvelu
- • Hiustenkuivaaja
- • Huonekohtainen lämmitys
- • Jääkaappi
- • Keittiö
- • Keskuslämmitys
- • Kokolattiamatto
- • Kylpyamme
- • Kylpyhuone
- • Mikroaaltouuni
- • Minibaari
- • Minijääkaappi
- • Minikeittiö
- • Pesukone
- • Radio
- • Satelliitti-tv
- • Silitysrauta ja -lauta
- • Suihku
- • Suoravalintapuhelin
- • TV
- • Tee/kahvi
- • Terassi
- • Uuni
-
Huoneita tupakoiville
-
Internet-yhteys
-
Kylpyhuone liikuntarajoitteisille
-
Lastensänky PYYNNÖSTÄ
-
Lisäsängyt PYYNNÖSTÄ
-
Pääsy pyörätuolilla
-
Wi-Fi
Mukavuudet
- • Lastenhoitopalvelu (*)
- • Pesulapalvelut
- • Puutarha
- • Vaatesäilö
-
24h-vastaanotto
-
Autotalli
-
Pienet lemmikkieläimet sallittuja (alle 5 kg)
-
Pysäköintialue
-
Pääsy pyörätuolilla
-
Suuret lemmikkieläimet sallittuja (yli 5 kg)
-
WLAN-verkkopiste
-
Wi-Fi
Catering
- • Syöttötuoleja
Etäisyydet (metreissä)
- • LTN Airport - London - Luton Airport: 57km
- • LGW Airport - London - Gatwick Airport: 50km
- • LCY Airport - London City: 37km
to take into account
- • Talletus saavuttaessa
Huoneisto Yksi Makuuhuone huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa

Huoneisto Yksi Makuuhuone huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa
Huoneisto 2 Henkilöä huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa
Huoneisto 3 Henkilöä huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa
Huoneisto 4 Henkilöä huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa
- • Leivänpaahdin
Studio Standard huoneen ominaisuudet
- • Lapset jakavat vuoteen vanhempien kanssa

(*) Lisäpalvelut eivät sisälly hintaan
Tarjoushotellit So Sienna
- 24 metrin etäisyydellä
Luma Concept Hotel


Viehättävä hotelli, jonka sijaintipaikka on Hammersmith. Makuuhuoneiden kokonaismäärä on 87. Majoituspaikka on vuodelta 2017. Julkisissa tiloissa käytettävissä oleva Internet-yhteys Wi-Fi-verkossa lisää oleskelumukavuutta. Majoituspaikan vastaanotto palvelee asiakkaita ympäri vuorokauden. Majoituspaikka ei tarjoa vieraiden käyttöön vauvasänkyä. Majoituksessa on esteettömät yleiset tilat. Vieraat, jotka eivät ole eläinihmisiä, voivat nauttia vierailustaan, sillä lemmikit eivät ole sallittuja tässä hotellissa.
Asiakkaiden mielipiteitä4,2/5bruges ikke i Finland 3 MielipiteitäFrom135,00€
Katso lisää - 272 metrin etäisyydellä
Holiday Inn Express London Hammersmith


Mukava hotelli on kohteessa Hammersmith. Lähin vierailijat käytössä oleva golfkenttä sijaitsee 16. 0 kilometrin päässä historialliselta luksushotellilta. Majoitus koostuu yhteensä 135 majoitustilasta. Majoitus rakennettiin vuonna 2001. Muiden tarjottujen palveluiden ja mukavuuksien lisäksi matkailijat voivat käyttää julkisissa tiloissa Internetiä joko kaapeliyhteydellä tai langattomana. Vierailijat otetaan vastaan aulan vastaanotossa, joka on auki 24 h vuorokaudessa. Vieraat, jotka eivät ole eläinihmisiä, voivat nauttia vierailustaan, sillä lemmikit eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa. Vierailijat saavat käyttää pysäköintialuetta. Joistain palveluista saatetaan periä lisämaksu.
Asiakkaiden mielipiteitä3,8/5bruges ikke i Finland 7 MielipiteitäFrom187,00€
Katso lisää - 668 metrin etäisyydellä
Novotel London West


Ihastuttavan hotellin sijaintipaikka on kohde Hammersmith. Kokonaisuutena tiloissa on 630 huonetta. Tämä majoituspaikka on remontoitu täysin vuonna 2002. Liikematkailijat voivat hyödyntää Internet-yhteyttä, joka on käytettävissä koko hotellissa. Majoituksessa ei ole ympärivuorokautista vastaanottoa. Ei vauvasänkyä saatavilla tässä hotellissa. Majoitusliikkeen yhteistilat soveltuvat liikuntarajoitteisille. Lemmikit ovat sallittuja hotellissa. Tiloissa on pysäköintialue ja autotallitiloja. Majoituspaikka on minimoinut ympäristövaikutuksensa kestävien käytäntöjen avulla. Hotellin valikoimaan kuuluvat kaikki tarvittavat palvelut ja mukavuudet onnistuneen liiketilaisuuden järjestämiseen.
Asiakkaiden mielipiteitä4,4/5bruges ikke i Finland 30 MielipiteitäFrom176,00€
Katso lisää









